O NÁS
O NÁS

Vítáme vás v našem e-shopu. Prodej po internetu značně zjednodušuje přistup zákazníků ke zboží, za kterým by museli cestovat daleko. Touto formou prodeje se snažíme zpřístupnit řadu druhů zboží, které by jinak byly těžce dostupné.

Náš internetový e-shop nabízí klasický prodej na základě objednávky zaslané internetem. Platba je možná převodem z účtu a nebo zasláním na dobírku. U vybraných druhů zboží nabízíme i možnost jeho výběru, vyzkoušení a koupě formou přímé platby a odběru, jako v klasickém kamenném obchodě. Jedná se zejména o boty, oblečení či klobouky. Při výběru a koupi bylin je možné využít i naší poradny alternativní medicíny.

Na všechny tyto aktivity je ale třeba se předem objednat na telefonu 603 245 117 a domluvit návštěvu v Centru DRUID, Davídkova 24, Praha 8. Možnost využití přímého prodeje bude i na akcích v prostorách Centra DRUID.

O firmě

Firma Symed byla založena již v roce 1990 svým majitelem Ing. Tomášem Sychrou. Od začátku své existence se zabývá výrobou zdravotnických přístrojů a pomůcek. Zaměřená je převážně na přístroje a pomůcky pro akupunkturu a metody tradiční čínské medicíny. Výroba vychází z vlastní dlouholeté praxe a na ní navazující výzkumné a vývojové práce. Logickým pokračováním výroby je prodej nejen vlastní výroby ale i potravních doplňků, bylin, akupunkturních jehel, baněk a dalších pomůcek. Při nákupu je možné využít poradnu alternativní medicíny pro lidi a zvířata. Oborem našeho zájmu je i oblast šamanizmu a ezoterie. Postupně jsme rozšířili sortiment i o produkci dalších renomovaných firem

Dalším oborem naší činnosti je výroba šperků a uměleckých artefaktů inspirovnaých Kelty a prvními Slovany. Přizvali jsme i jiné výtvarníky a přátele, jako paní Magdalenu Floriánovou - majitelku firmy Lema Art a další přátele. jejich výrobky najdete též v našem E-shopu.