Otevírací doba Centra Druid

Centrum Druid v Davídkově 24 v Praze 8 je též výdejnou zakoupeného zboží přes e-Shop, kde je možné si osobně vybrat či vyzvednout nabízené zboží, případně ho zaplatit v hotovosti.

V těchto prostorách je též poradna alternativní medicíny pro lidi a zvířata a soukromý club Tři Podkovy. Ten je ovšem přístupný jen členům a jejich hostům nebo speciálně pozvaným lidem.

 

Otevírací doba poradny Centra Druid pro lidi je v úterý, ve středu a v pátek od 10 do 18 hodin, pokud není předem dohodnuto jinak. Pondělky a čtvrtky jsou vyhrazeny pro zvířecí pacienty a výjezdy na vyšetření koní. Návštěvu je vhodné vždy dopředu telefonicky dohodnout na telefonu 603 245 117.

Otevírací doba obchůdku je v době provozu poradny pro lidi a zvířata a nebo v době pořádaných akcí. Doporučujeme vám předem si ověřit naši přítomnost na telefonech 603 245 117 nebo 725 031 703. Doporučujeme si předem zavolat, protože můžeme být na urgentním výjezdu k nemocnému zvířeti.

Osobní odběr objednaného zboží e-shopu je po telefonické dohodě od 13 do 18 hodin ve středu, ale po dohodě to v omezené míře je možné vyjímečně i jindy.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ